BEDROOMS
PIOTRKOWSKA 64

Witamy
Welcome
Willkommen
здорово
םיאבה םיכורב םוֹלשָׁ

Serdecznie witamy na gościnnych stronach Apartamentów BedRooms. BedRooms to rozwijająca się sieć obiektów noclegowych.

W Łodzi posiadamy dwa obiekty: w samym centrum miasta przy najpiękniejszej i najsłynniejszej ul. Piotrkowskiej 64 wśród zieleni a zarazem blisko centrum przy ul. 3 maja 15a. W Apartamentach BedRooms można zarówno doskonale wypocząć w kameralnej atmosferze, ale także efektywnie poświęcić czas sprawom zawodowym. Czekaja na Państwa gustownie urządzone pokoje 1-, 2-, 3-osobowe, rodzinne oraz komfortowe apartamenty.  

Wyjątkowość naszych obiektów tkwi również w obliczu tworzonym przez ludzi. Dążymy do poznania indywidualnych potrzeb naszych Gości i ich zaspokojenia, dbając jednocześnie o nienaruszone poczucie prywatności.

To nasza propozycja na spędzenie niezapomnianego czasu w samym sercu Łodzi. To idealne miejsce dla tych, którzy po całym dniu chcą mieć blisko do miejsca, gdzie mogą miło spędzić wieczór nie martwiąc się o dojazd oraz odległość. Stąd spacerem można w kilka minut dojść do wybranego pubu bądź klubu muzycznego na najpopularniejszej w Łodzi ulicy Piotrkowskiej, która oferuje ich szeroki wybór. W okolicy naszego obiektu znajduje się również klimatyczna Manufaktura oferujące bogatą ofertę spędzenia wolnego czasu. Natomiast po długim i bogatym dniu zapewnimy Państwu u nas wygodny i spokojny wypoczynek.

POKOJE OD

120PLN
fb